O Nas

Stworzymy Twojemu dziecku zaciszną, domową atmosferę, chcemy by czuło sie u nas bezpiecznie i beztrosko.

"Zacisze" powstało z myślą o potrzebach dzieci, a także sprostaniu oczekiwań rodziców.
Chcemy by każde dziecko czuło sie u nas bezpieczne i rozumiane, by nasze dzieci radośnie i odważnie podejmowały nowe wyzwania, były twórcze i spontaniczne.
Pragniemy być częścią świata widzianego oczyma dziecka, zapewnić mu dogodne warunki do wszechstronnego rozwoju i prosta ściezką poprowadzić do kolejnego etapu edukacji.
Ponadto nasza kadra zatroszczy się o największy skarb, jakim jest uśmiech dziecka.

Nasz Zespół

Co proponujemy?

Najważniejsze to: "Podążać za dzieckiem".

Podczas całodziennego pobytu w "Zaciszu" naszym podopiecznym zapewniamy ciekawy cykl zajęć, mających na celu przede wszystkim realizowanie podstawy programowej Ministerstwa Edukacji Narodowej.